פונטה דל אסטה

פונטה דל אסטה – Punta del Este

פונטה דל אסטה, אתר נופש באורגוואי  (Uruguay), ממוקם במרחק של כ-140 ק”מ ממונטוידאו (Montevideo). משמעות השם פונטה דל אסטה היא הנקודה המזרחית, על שום מפגש נקודת המפגש שבין שני מקורות מים, האחד נהר ריו דה לה פלאטה והשני האוקיינוס האטנלנטי. למען האמת, אתר הנופש פונטה דל אסטה נחשב לאחד מהאתרים היקרים ביותר בדרום אמריקה (South America) כולה, אם לא היקר ביותר. הביקור כאן יכול להיות חווייתי ולפתוח בפני המטיילים, מעין דרום אמריקה אחרת המותאמת לטיול מבוסס ביותר. יש לקחת בחשבון כי ההוצאות כאן יהיו יקרות יותר באופן ניכר. זהו אינו אתר שמתאים למטייל הישראלי הממוצע המנסה לחסוך כסף במהלך הטיול. אך יחד עם זאת, אם יש ביכולתכם להשקיע כספית באתרים יקרים יותר, מומלץ מאד להגיע לפונטה דל אסטה. כאשר תגיעו תוכלו לראות כי התיירים הבולטים כאן, יהיו תיירים מן היבשת עצמה, בדרך כלל השכבה האמידה של אותן מדינות.

גן החיות של פונטה דל אסטה– Zoo Parque Medina

במרחק של כ- 15 ק”מ ממרכז פונטה דל אסטה, נמצא גן חיות המתפרש על שטח של פארק רחב ידיים, בו ניתן לראות מגוון של בעלי חיים שונים ומיוחדים, ביניהם גם בעלי חיים אשר אופייניים לאזור. כמו כן, בשל מיקומו של גן החיות בתוך רחבת פארק ניתן להנות גם מצמחייה שופעת ומיוחדת באזור אשר הופכת את המראה שלו למעט יותר פראי ומנסה לשוות לבעלי החיים הרגשה של סביבת גידול טבעית.

חוף ביקיני – Bikini Beach

ברחבי אתר הנופש פונטה דל אסטה תוכלו למצוא מספר חופי רחצה נוחים, אטרקטיביים ויפים. אחד מחופי הרחצה הידועים באתר ומושכים אליו המוני תיירים מדי יום הוא חוף הביקיני. חוף יפהפה, בעל אוירה תוססת ושמחה בשל כמות האנשים הגדולה המגיעה אליו.

מוזאו דל מאר – Museo del Mar

מוזאו דל מאר הוא אחד המוזיאונים הגדולים הקיימים בפונטה דל אסטה אשר מציג מגוון אוספים ותערוכות של מעל 5000 זנים שונים של יונקים ימיים, דגים, וקונכיות. כמו כן, המוזיאון מציג את ההיסטורייה של ערי החוף באזור דרך אוספים של קטעי עיתונות ישנים, גלויות, ספרים ישנים, צעצועים ועוד מגוון פריטים המספרים את סיפור העיירות. תוכלו אף למצוא כאן תערוכות שונות על אגדות פיראטים מפורסמות, מיתוסים ואמיתות שונות.

איסלה דה לובוס – Isla de Lobos

שמורת טבע יפהפייה הממוקמת על אי נידח שאינו מיושב. האי ממוקם באוקיינוס האטלנטי במרחק של כ- 9 ק”מ  מפלאז’ה בראווה. האטרקציה המרכזית על גבי האי הזה היא מושבות אריות הים הקיימות כאן. מעריכים כי מדובר באחת ממושבות אריות הים הגדולות ביותר הקיימות בדרום אמריקה. כמו כן, ניתן לעלות לנקודת תצפית על האי כולו ואזורו על ידי טיפוס על המגדלור הנמצא באי גם כן. ברוכים הבאים לפונטה דל אסטה!