טיסות לקולומביה

טיסות לקולומביה

קולומביה (Colombia), ארץ יפהפייה בעלת אופי מיוחד, נוף מרהיב ואווירה אופיינית למדינה, אשר נחשבת לאחת המיוחדות בדרום אמריקה (South America). מקרטחנה בצפון, רצועות החופים של פארק טיירונה, מדג’ין במרכז ועיר הבירה בוגוטה.. בכל מקום תגלו עולם אחר.. צורות נוף שונות, אנשים שונים ואוירה אחרת לגמרי.. בכל אזור החוויה תהיה אחרת לגמרי והקסם יהיה מיוחד במינו. אל תתפלאו אם בעודכם מתחילים פה את הטיול לא תרצו לעזוב את קולומביה ולעבור ליעד הבא בדרום אמריקה.

מתי לטוס לקולומביה

העונות בקולומביה מתחלקות לעונה יבשה ועונה גשומה. מי שמתכנן לטוס ליעד זה, מומלץ שיגיע לאזור קולומביה בעונה היבשה המתקיימת בין חודשים דצמבר למרץ. יחד עם זאת, בקולומביה ניתן גם לגלוש מעט מטווח חודשים זה משום שאזור זה קרוב מאד אל הקו המשווה, כך שגם בעונה הגשומה הטיול לכאן אפשרי ואף יכול להיות נוח בתקופות מסויימות.

חברות תעופה היוצאות לקולומביה

קיימות לא מעט חברות תעופה אשר מספקות שירותי טיסה לקולומביה, ביניהן תוכלו למצוא את החברה הישראלית אל על (El Al), איבריה (Iberia), אייר פראנס (Air France),  אמריקן אייר ליינס (American Airlines), KLM, דלתא (Delta), קונטיננטל (Continental) ועוד חברות בינלאומיות ידועות.

יעד נחיתה בקולומביה

כאשר תגיעו לקולומביה יעד הנחיתה יהיה בשדה התעופה בעיר הבירה של קולומביה, בוגוטה (Bogota).

מידע נוסף:
טיסות לקולומביה
טיול מאורגן לקולומביה

ויזה לקולומביה

אין צורך בויזה, כאשר תגיעו למדינה תקבלו אשרת שהייה בין 30 ל- 90 יום. לרוב ההחלטה תהיה אקראית, יש שיגידו שהיא תלויה במצב הרוח של אותו נציג שיקבל את פניכם ברגע הנחיתה במעמד חתימת הדרכונים. תמיד ניתן לבקש מספר ימים נוסף במידה ולא תקבלו את מספר הימים המקסימאלי, אין ספק שבמידה ויש לכם כרטיס יציאה מקולומביה המוכיח את כוונתכם, זה יכול לתרום להחלטת הפקיד.

עצירות ביניים במהלך הטיסה לקולומביה

כאמור, קיימות לא מעט חברות תעופה אשר מספקות שירותי טיסה לקולומביה. כיום אין טיסות ישירות לדרום אמריקה בכלל ולקולומביה בפרט, כל טיסה כוללת עצירת ביניים ביעדים שונים. היעדים יהיו במדינות ארצות הברית, אירופה וברזיל, ביניהן מדריד (Madrid), פריז (Paris), ניו יורק (New York), סאו פאולו (Sao Paulo) ועוד מדינות שונות בהתאם לחברת התעופה איתה תבחרו לטוס.

עוד על דרום אמריקה:
ביטוח לדרום אמריקה
טיסות לדרום אמריקה
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

הערכת מחירים של טיסה לקולומביה

טווח המחירים משתנה וגמיש. לכל סוכנות קיימים את הדילים שלה ואת המבצעים שלה, הנחות לסטודנטים ועוד שאר משתנים המשפיעים על המחיר כמו העונה בה תבחרו לטוס. בגדול, טווח המחירים לטיסה לקולומביה נע בין 1200-2000 דולר. הטיסה אמנם לא בין הזולות, אך השהות בדרום אמריקה תהיה זולה יחסית מהמחייה בארץ.

משך טיסה לקולומביה

זמן הטיסה לקולומביה מתפרש על טווח שעות בין 13 – 16 שעות ללא חישוב זמן ההמתנה בעצירות הביניים, אשר יכולות להימשך כמה שעות ובמצטבר להגדיל את מספר שעות הטיסה.