טיסות לפרו

טיסות לפרו – Flights to Peru

פרו (Peru), מדינה רחבת ידיים, ואחת מהנקודות התיירותיות שמטיילים רבים מכל העולם לא מפספסים במהלך הטיול ביבשת דרום אמריקה (South Amreica). פרו משלבת תרבות מרתקת של שבט בני האינקה עם נופים מיוחדים ושרידים ארכיאולוגיים מתקופות עתיקות יומין. מדינה בה ניתן לערוך טרקים של מספר ימים, ליהנות מסקי חולות על דיונות ענקיות, לטייל על איים צפים וזהו רק קצה הקרחון.. קיים כאן שילוב מרתק של נוף רכס האנדים מצד אחד ויערות האמזונאס מצד שני.  וכל זה במרחק של כמה שעות טיסה.

חברות תעופה הטסות לפרו

חברות התעופה העיקריות  הטסות לפרו, עליהן תשמעו מסוכנויות הנסיעה השונות יהיו אל על (El Al), KLM, אמריקן אייר ליינס (American Airlines), איבריה (Iberia), TAM, בריטיש מידלנד (British Midland), בריטיש איירווייז (British Airways), אייר פראנס (Air France), דלתא (Delta), לופטהנזה (Lufthabsa) ועוד מגוון חברות שונות. בכל הקשור לטיסות לפרו או טיסות לחו”ל באופן כללי תמיד כדאי להזמין כמה שיותר מוקדם את הטיסה על מנת להנות ממחירים נוחים.

מחירי טיסות לפרו

מחיר המחייה בדרום אמריקה ידוע כלא יקר במיוחד למטייל הישראלי, אך יחד עם זאת, מחיר כרטיס הטיסה לשם, לא יהיה מהזולים במיוחד.. לרוב המחירים נעים בטווח שבין 1200 – 1700 דולר (תלוי בעונה ובחברת התעופה). כדאי לדעת כי מחירי הטיסות של  חברות תעופה הטסות דרך ארצות הברית בדרך כלל יעלו פחות, אבל מחייבים ויזה (עובדה המחייבת עמידה של שעות ארוכות בתור.. אלא אם כן כבר יש לכם אחת..).

זמן הטיסה לפרו

הטיסה לדרום אמריקה בכלל ולפרו בפרט היא אינה המקצרות, אך כל שעת טיסה תיראה כמשתלמת כאשר תגיעו לפרו ותתחילו לטייל.. בממוצע זמן הטיסה יהיה בין 16-20 שעות.

עוד מידע על פרו:
טיסות לפרו
טיסות פנים בפרו
טיול מאורגן בפרו

יעדי ביניים בדרך לפרו

כיום אין טיסה ישירה מישראל לפרו. המעוניינים להגיע ליבשת דרום אמריקה ולנחות בפרו, יצטרכו לקחת טיסה עם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה או ארצות הברית, למשל, ניו יורק (New York), מיאמי (Miami), אטלנטה (Atlanta), סאו פאולו (Sau Paulo), מדריד (Madrid), לונדון (London), פרנקפורט (Frankfurt).. שם תצטרכו להמתין מספר שעות ומשם להמשיך ליעד הסופי בפרו.

נחיתה ביעד סופי בפרו

נקודת הנחיתה הסופית תהיה בשדה התעופה בעיר הבירה של פרו, לימה (Lima). עיר סואנת וצפופה, בעלת אוירה קצת שונה משאר המדינה, יש שיגידו כי הפיח הקיים באויר משווה לעיר מראה קצת אפור. מפרו תוכלו להמשיך ליעדים שונים בדרום אמריקה בשל מיקומה הגיאוגרפי הנוח.. בוליביה, ברזיל, צ’ילה.. הכל תלוי בעונה המתאימה, מזג האויר והמסלול שיתחשק לכם לעשות.

לסיום, המלצה אחת קטנה לפני שאתם מזמינים כרטיסים לדרום אמריקה ומתכננים נחיתה בפרו. כדאי להגיע לפרו בעונה התיירותית המתאימה (לרוב בין יוני לאוקטובר) ויותר חשוב מזה, כדאי ואף מומלץ מאד לתכנן את הנחיתה בפרו לפי אטרקציות שנתיות, קרנבלים, פסטיבלים, ירידים או כל דבר מיוחד שיכול להיות אופייני בעונה המיועדת לטיול בפרו ויכול להנעים לכם את הטיול.