טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה – Flights to Argentina

ארגנטינה (Argentina), המדינה השנייה בגודלה בדרום אמריקה (South America), היא מדינה בעלת מגוון צורות נוף שונות השוכנת בדרום אמריקה. מהנקודה הדרומית ביותר, נקודת קצה העולם – אושוואיה (Ushuaia), חבל פטגוניה בו מטיילים מכל העולם מגיעים בכדי לטרק במשך ימים במסלולים עם נוף עוצר נשימה, בואנוס איירס (Buenos Aires), עיר הבירה של ארגנטינה, פנינה בעלת מראה אירופאי ייחודי עם אופי לטיני, תרבות הטנגו, כדורגל ובשר. ארגנטינה הצפונית, אשר שונה משאר המדינה ואף מזכירה את בוליביה (Bolivia) שכנתה גם בתרבות וגם בצורות הנוף הקיימות בה. ללא ספק, ארגנטינה מציגה שלל ערים יפות אשר לכל אחת מהן יש את הייחוד האופייני לה.

חברות תעופה המפעילות טיסה לארגנטינה

בשביל להגיע לדרום אמריקה בכלל וארגנטינה בפרט, קיימות חברות רבות המספקות שירותי טיסה ליעד המדובר. רוב החברות הן חברות אמריקאיות ואירופאיות, וכמובן, יש את הנציגה הישראלית. ניתן להזמין כרטיס טיסה דרך חברות כמו טאם (Tam), איבריה (Iberia), אל- על (El- al) הישראלית, לופטנזה (Lufthansa), אייר פראנס (Air France), אמריקן אייר ליינס (American Airlines), אייר קומט (Air Comet), דלתא (Delta) ובריטיש איירוויז (British Airways). אמנם קיימות חברות תעופה רבות המספקות את שירותי הטיסה בטווח מחירים מגוון, אך כיום מרבית המטיילים הישראלים אשר טסים לארגנטינה בוחרים לטוס דרך חברת התעופה איבריה, אשר מספקת את האפשרות להחלפת יעד חזרה ו/או תאריך חזרה ללא גביית תשלום נוסף, דיל אשר נוח למטיילים המתכננים לערוך טיול ארוך ואינם יודעים בוודאות מה יהיה היעד הסופי של טיולם ומתי ישובו לארץ.

עוד על ארגנטינה באתר זזנו:
טיסות לארגנטינה
טיול מאורגן לארגנטינה

היכן נוחתים בארגנטינה

המטיילים המתכננים להגיע לארגנטינה כיעד הראשון שלהם במהלך הטיול לדרום אמריקה ינחתו בשדה התעופה של בירת ארגנטינה, בואנוס איירס (Buenos Aires).

משך טיסה לארגנטינה

משך הטיסה המשוער לארגנטינה הוא כ- 18 שעות, מרגע ההמראה משדה תעופה בן גוריון בישראל ועד הנחיתה בשדה התעופה בבואנוס איירס. משך הטיסה כולל גם את עצירת הביניים. כמובן שהתלות בזמן טיסת ה- Connection ישפיע על סך כל משך שעות הטיסה.

עצירות ביניים בדרך לארגנטינה

כאמור, יש מספר חברות תעופה המספקות את שירותי הטיסה לארגנטינה בדרום אמריקה. כמו כן, הטיסות ליעד זה מישראל אינן ישירות, ויחייבו לערוך עצירת ביניים מתוכננת מראש במדינות שונות באירופה וארצות הברית. מרבית יעדי הביניים יהיו במדריד (Madrid), ניו יורק (New York), סאו פאולו (Sau Paulo), פריז (Paris), לונדון (London), פרנקפורט (Frankfurt) ואטלנטה (Atlanta). בהתאם לחברת התעופה בה תחברו לטוס, תיערך עצירת הביניים ביעד המתאים. חברת התעופה הישראלית אל על (El AL), טסה דרך ארצות הברית ועצירת הביניים תהיה בניו יורק.

מחירי טיסה לארגנטינה

טווח המחירים לכרטיס טיסה לארגנטינה כיום נע בין הסכומים של 1200-1800 דולר. המחירים ישתנו בהתאם לעונה בה אתם תטוסו, ככל שתטוסו בעונה מתויירת יותר כך מחיר הכרטיס יתייקר.

עוד מידע על ארגנטינה ודרום אמריקה:
טיסות לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
ביטוח לדרום אמריקה