בואנוס איירס

בואנוס איירס

בואנוס איירס

 

בואנוס איירס היא אחת הערים האטרקטיביות ביותר בדרום אמריקה. בבירת ארגנטינה תעשו בעיקר כיף, ותיהנו מעיר מקסימה שיש בה הכל: רחובות יפים, כיכרות מושקעים, מסעדות מצויינות, כדורגל, מופעים וחיי לילה תוססים. עבור רבים בואנוס איירס היא היעד הראשון בטיול ומשמשת שער כניסה לדרום אמריקה.

 


אטרקציות מרכזיות בבואנוס איירס

למרות שטיול רגלי ברחובות בואנוס איירס אטרקטיבי בפני עצמו, קיימים מספר דברים שחייבים לעשות.

 

שכונת בוקה

השכונה בה גדל דייגו מראדונה היא אחת השכונות המיוחדות בבואנוס איירס. בשכונה תמצאו בתי עץ צבעוניים, כאשר כל בית בצבע אחר, ויחדיו מקנים לשכונה מראה מעניין ומיוחד. ברחובות הראשיים תמצאו דוכנים רבים, ריקודי טנגו, מסעדות וחנויות מזכרות. הטיול בשכונה נמשך כשעתיים, וכדי לא להיקלע לחשיכה כדאי להגיע לכאן בשעות היום.

למידע נוסף על בואנוס איירס הכנסו לאתר זזנו.

 

בית הקברות ריקולטה

בית הקברות של ריקולטה אינו בית קברות סטנדרטי. מדובר באוסף של מקדשי קבורה יפהפיים בהם קבורים מכובדי ארגנטינה בלבד. בין היתר, תוכלו למצוא כאן את קבריהם של אויטה, נשיאי ארגנטינה המנוחים ועוד. גודלם של מקדשי הקבורה מפתיע תמיד, ובהחלט מדובר במקום מרשים שכדאי לבקר בו.

 

כדורגל

אין ארגנטינאי שלא משוגע על כדורגל, ובואנוס איירס היא אולי המקום הטוב בעולם לצפות במשחק. אם תהיו בעיר כאשר יש משחק, אל תפספסו אותו – האצטדיון המלא, האווירה המחשמלת ושירת האוהדים האדירה הם ללא ספק חוויה בלתי נשכחת.

 

רחוב פלורידה

המגרחוב המרכזי של בואנוס איירס, בו תוכלו להסתובב בין החנויות השונות ולקנות דברים איכותיים. בשעות הערב ובעיקר בסופי שבוע, המדרחוב מתמלא בדוכנים ומופעי רחוב מעניינים. שימו לב, האזור צפוף מאוד ומסתובבים בו כייסים מיומנים רבים שמזהים מיד תיירים. שימרו היטב על הארנקים!!

 

גן החיות של בואנוס איירס – Jardin Zoologico

גן החיות של בואנוס איירס הוא דרך נהדרת להעביר אחר צהריים רגוע. בגן החיות הנחמד, תוכלו לצפות בסוגים רבים של בעלי חיים כמו כלבי ים, פילים, ג’ירפות, אריות ועוד.. בנוסף, תופתעו לראות בעלי חיים שונים מסתובבים חופשי בשבילים השונים.

 

הלונה פארק של טיגרה – Parque de la Costa

לונה פארק שנמצא בעיר טיגרה, מרחק מספר שעות נסיעה מבואנוס איירס. מדובר בלונה פארק סטנדרטי, בו תוכלו ליהנות מרכבות הרים ומתקנים נוספים.

 

לה בומבה – Bomba de Tiempo

מופע תופים שמתקיים בימי שני בלבד. לה בומבה נחשב לאחד המופעים הפופולארים בבואנוס איירס. כדאי להצטייד בכרטיסים מראש!

 

פוארטו מדרו – Puerto Madero

אזור הבילויים של בואנוס איירס מציע לכם מגוון מסעדות ופאבים רבים. קחו בחשבון שכמו כל אזורי הבילוי, גם אזור פורטו מדרו הופך לעמוס מקומיים ותיירים בסופי שבוע ובחגים.

 

גן החיות בלוחאן – Zoologico de Lujan

גן חיות שנמצא בעיר לוחאן (שעתיים נסיעה), ומיוחד בכך שמסממים שם אריות ונמרים כך שניתן ללטף אותם ולהיצטלם איתם. מלבד אטרקציה זו מדובר בגן חיות פשוט למדי שלא מצדיק את הנסיעה הארוכה. מטיילים רבים מוותרים על הביקור בגן החיות מטעמי אידיאולוגיה, והרצון לא לעודד את המשך ההתעללות בחיות המסוממות.

(צילום: שי לביא)